Hakkımızda

 Mehmet Sil tarafindan 1997 tarihinde 2 ortak olarak Asiltas Mermer ve Granit ltd.sti. adıyla faaliyte başlayan kuruluşumuz , hizmet ve çalisma alanlarının gelismesi sonucu feshedilerek,  2006 tarihinde Siltaş Mermer Dekorasyon ve İnşaat Turizm San.Tic.Ltd.sti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca , inşaat taahhüt ve yapsat işlerimiz için Siltaş Mimarlık Mühendislik İnşaat Mermer ve Dekorasyon San Tic.Ltd.Şti şirketini kurarak hızla büyümeye devam etmekteyiz.

      Firmamiz doğal taşlar konusunda önemli deneyimlere sahiptir. Fabrikamizda üstün teknoloji yöntemleri ile her türlü tasarim, proje, üretim ve uygulamalar yapılmakta olup uluslararasi standartlar uygulanmaktadir.

      Uzman kadromuz titiz ve sanatsal çalismalari ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektedir.İzmirin-Çigli  ilçesi Kakliç Beldesinde bulunan fabrikamiz gelişen teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Fabrkamiz bünyesinde

 Köprü kesim  -Otomatik kesim -Otomotik plaka silim -Normal silim -Kafa kesim -Kenar pah -Balıksırtı - CNC su jeti Makinaları mevcuttur ve yeni teknolojiler takip edilmekte yeni alet ve makinalar hizla tedarik edilmekte veya eskileriyle degistirilmektedir.